Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

.

 

Oznámení o zapojení do EET.

“Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

Doplňkové služby Dobírka se EET netýká.

Vzhledem k aktuálnosti tématu EET bychom Vás chtěli informovat, že platby, které přepravní služby Fofr a DPD jako prostředník vybírá při předání zásilky a následně převádí bezhotovostně na účet odesílatele, podle zákona nepodléhají elektronické evidenci tržeb.

 

 

Jsme také na Facebooku.


Buďte informováni o novinkách a akcích, které pro Vás stále připravujeme.

 


Facebook


TN.CZ


Objevte kouzlo fototapet

 

 

 

 

 

Užitečné odkazy:

NajduZboží.cz

katalog stránek, firem, obchodů, katalog, profi katalog, profikatalog.cz

Katalog obchodů

Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com

Evropský katalog stránek

Nejnižší ceny

CenyZboží.cz


O nás

Vítejte na Dek-Artu.

Dek-Art je firma zabývající se velkobchodním a maloobchodním prodejem bytových dekorací.

Nabízíme svým zákazníkům nejen hotové produkty, ale také možnost
realizace vlastních designových projektů. Ve spolupráci s předními evropskými tiskárnami a grafickými studii dosahujeme vysoce profesionálních produktů, pro které zároveň dokážeme vytvořit velice výhodné cenové podmínky.

Pro soukromé osoby je to především tisk vlastních obrázků a fotografií na různá média, počínaje plakáty přes nálepky, fototapety až po tištěné obrazy na plátně.

Pro firmy nabízíme velkoformátový tisk, reklamní samolepící fólie jak pro aplikaci do intriéru, tak také pro venkovní použití. Reklamní cedule, polepy automobilů a vozů MHD, loga na různých nosičích a mnohé další. Nabízíme také tisk na plotru, který umožňuje UV přetisk na pevné a pružné materiály. Při tom všem klademe vysoký důraz na životní prostředí. Veškerý tisk se provádí na eko-solventních strojích. Znamená to, že potisky nejsou škodlivé pro životní prostředí a zároveň barvy zůstávají živé a syté aniž by vybledli.


Spolupráce s grafickým studiem, které nabízí profesionální služby v oblasti designu, umožňuje vylepšit již hotové projekty nebo vytvořit nové, podle požadavků zákazníka.

Naší snahou je maximalizovat spokojenost zákazníka, plnit všechny požadavky a dodávky v co nejkratším termínu. Naši spolupracovníci jsou vždy připraveni a ochotni pomocí s vysvětlením všech dotazů. Jejich rozsáhlé zkušenosti Vám pomohou vybírat služby, které nejlépe vyhovují Vašim individuálním potřebám.

 

Tým Dek-Artu.

Velkoobchodní spolupráce

Nabízíme spolupráci fotografům, architektům, dekoratérům interiérů, květinářstvím, prodejcům dárkových předmětů a bytových doplňků, e-shopům... U nás můžete zakoupit výrobky za atraktivní velkoobchodní ceny. Nabízíme Vám skvělou příležitost k navázání úspěšné spolupráce s obchodním partnerem, který dokáže pružně reagovat na poptávku trhu a zároveň je připraven na úspěšné zpracování individuálních projektů dle Vašich podnětů. Naší silnou stránkou ve spolupráci s komerčními zákazníky je rychlé zpracování objednávek, nabídka plné podpory a profesionální přístup v řešení Vašich přání a požadavků.

Neustále analyzujeme potřeby trhu a jsme připraveni nabízený sortiment a služby nadále rozšiřovat o další nové produkty.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na email: info@dek-art.cz nebo na mobil: +420 739 178 617

Těšíme se na spolupráci s Váma.

 

Tým DekArtu CZ

 

Logo ke stažení:

Všeobecné obchodní podmínky

pro velkoobchodní partnery

 

CENY a CENÍKY

Na základě registrace nového zákazníka na www.dek-art.cz s uvedením všech požadovaných údajů včetně IČ bude do 24 hodin od registrace zpřístupněn velkoobchodní ceník. Po opětovném přihlášení registrovaného uživatele se na webu již budou zobrazovat u sortimentu velkoobchodní ceny.

 

Aktuální ceník bude po registraci také zaslán na uvedenou emailovou adresu vyplněnou při registraci.

 

EXPOZIČNÍ CENA – Zvýhodněná cena, kterou zákazník může uplatnit při objednávce zboží sloužící k prezentačním nebo expozičním účelům a minimálně 6 měsíců nebude sloužit k samotnému prodeji. V případě prodeje zboží, na které byla poskytnutá expoziční sleva před uplynutím 6 měsíců, je zákazník povinnen zakoupit buď stejné nebo jiné zboží za standardní velkoobchodní cenu ve výši, jakou dosahovalo prodané zboží na které byla poskytnuta expoziční cena. Pro prodejní výstavy, akce a speciální projekty nabízíme individuální podmínky.

 

VELKOOBCHODNÍ CENA – Cena, za kterou může nakoupit firma nebo společnost zboží. Podmínkou je platné IČ a registrace na www.dek-art.cz

 

MALOOBCHODNÍ CENA – Doporučená prodejní cena pro konečného zákazníka. Zároveň je to nejnižší cena, za kterou mohou naší obchodní parneři zboží prodávat. Snažíme se tak zabránit podbíjení cen hlavně na internetu. V případě, že dojde u odběratele k porušení tohoto pravidla, vyhrazujeme si právo odmítnout výrobu a dodání dalších objednávek, dokud nebude sjednána náprava.

 

 

KOTAKTY SPOLUPRACUJÍCH FIREM

Zveřejnění kontaktů odběratelů a obchodních partnerů na www.dek-art.cz probíhá na základě soulasu nebo požadavků samotných spolupracujících firem. Zveřejněním takovéhoto kontaktu nevzniká ani jedné straně žádná povinnost nebo závazek. Obě strany mohou bez udání důvodu zrušit zobrazování kontaktu bez jakýchkoli sankcí nebo vyrovnání.

 

 

Obchodní podmínky platné od 18.11.2013